Hakkımızda

Dede

Mahmut İŞLER

Fotoğrafçılık hayatına 1931 yılında başlayan kurucumuz Mahmut İŞLER Eskişehir’de Stüdyo Serhat’ı şuan ki konumuna gelmesini sağlayan ilk adımları renkli ve siyah beyaz fotoğrafı işleyerek atmıştır.

Kurucumuzun sabrı ve özverisi hayatında önde gelen ilkelerinden olmuştur. Mahmut işler aldığı eğitimle meslek aşkını bir araya getirmiş ve bunu tüm çevresindekilere aşılamıştır.

4 çocuk babası olan kurucumuz mesleki eğitiminide onlara vermiştir, uzun yıllar omuz omza evlatlarıyla bu bayrağı taşımış ve fotoğrafçılık konusunda her alanda kendisini kanıtlamıştır.

Stüdyo Serhat'ın en önemli ayağını oluşturan titiz ve kaliteyi çalışmayı onun başarısına borçluyuz.

Sevgili kurcumuz Mahmut İŞLER’inde sürekli söylediği gibi fotoğraf hayatın durduğu en güzel noktadır ve biz her zaman o noktada olacağız.
Sonsuz Teşekkürler Mahmut İŞLER.
Baba

Serhat İŞLER

Fotoğrafçılık hayatına 1971 yılında başlayan Serhat İŞLER mesleğe genç yaşta başlamanın vermiş olduğu dinamizmle babası Mahmut İŞLER’in izinden gitmiştir.

Kurucumuz kadar mesleğini seven Serhat İŞLER her yıl kendini yenileyerek şuan ki Serhat Fotoğrafçılığın vizyonunu genişletmiştir.

Mesleki başarılarının arkasında hızla gelişen teknolojiyi takip ederek şuan ki Stüdyo Serhat 1 ve Stüdyo Serhat 2 ile Eskişehirde hizmete devam ettirmektedir.

Şu anda mesleki hayatına büyük oğlu Ferhat İŞLER ile devam eden Serhat İŞLER mesleki başarılarının zirvesinde her yeni gün bir adım daha ilerletmektedir.

Eskişehir'de Stüdyo SERHAT’I 1 numaraya taşıyan Serhat İŞLER’e sonsuz teşekkürler.
Web Tasarım | Eskişehir Web Tasarım